Jump to content
Notice
  • YOURKO | xACS v.1098 MYKO | Yeni Sunucu 15 Mart 22:00'da
  • YOURKO | xACS v.1098 MYKO | Yeni Sunucu 15 Mart 22:00'da
MYKO'nun Atası YOURKO REKOR OYUNCU ILE AÇILDI!!!

Önerilen Mesajlar

Bugün bir deneme yaptım bir arkadaştan +6 Hell breaker kiraladım 1 saatliğine ve

arenaya gittim Kendi itemim +7 exp raptor ve ful enchant damage test ettim 

ve çıkan sonuç beni çok üzdü ve şaşırdım. Raptorle priest arkadaşıma 1000 vururken 

enchantsız +6 Hell breaker 1100 vurdu bunu tp magede ve priestte denedim ikisindede

sonuç aynıydı bunu ısrarla yönetici gm arkadaşlara ilettim ve bana ısrarla bir damagelerde 

bir sıkıntı olmadığını söylüyorlar. 

Yani +7 ful enchli exp raptorun +6 hb ile kıyaslanmaması gerekirken daha az vurması beni şaşırttı.

yönetici arkadaşların şu şekilde denediğini düşünüyorum. iç takıları ful +5 rof +5 vsvs varken damage denemek mantıksız

Ben dc gelip yayın açıyım hb ve raptorun denemesini user çarlarla denemek istiyorum 

kendim denedim bunu size ıspatlamak için söylüyorum yazıcak çok şey varda umarım anlatabilmişimdir

Sadece gelin bide benden görün damageleri..... 

@DEVILCRAFT

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

uniq itemin bufflı olması gibi bir saçmalık var serverda. biraz daha ağlarsan exp raptorun da damagesi yükselir. DAMAGE SİSTEMİ ALT ÜST OLMUŞ DURUMDA.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

enchantta gerek mi var, bırak +7'yi  +6 exp raptor (burada hepa exp raptora denk geliyor) +6 hbden fazla vurur. unique damage bonus neyin nesi ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
8 saat önce, exeptus yazdı:

uniq itemin bufflı olması gibi bir saçmalık var serverda. biraz daha ağlarsan exp raptorun da damagesi yükselir. DAMAGE SİSTEMİ ALT ÜST OLMUŞ DURUMDA.

kesinlikle katılıyorum damageler alt üst olmuş durumda. uniq itemlere bufflu diyorlar ne buffu kardeşim lupus staff çöp lycaon staff desen milletin zoruyla birazcık arttırdılar damageini. mage teamler uniq takı koyuyo uniq staff koyuyo damagelerdeki artışlar komedi. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Konuya katıl

Şimdi gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Bir hesabınız varsa, şimdi oturum açın .

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...