Jump to content
Notice
  • YOURKO | New World 'REVOLUTION' | xACS v.1098 MYKO | 27 Ocak 2023 - Saat 22:00
Kojiro

Epin Bayilerimiz Ve TL Yükleme

Önerilen Mesajlar

TL Bakiye Nedir ? 

TL Bakiye İle Önemli Pus Eşyalarını Satın Alabilirsiniz  , ( Starter Paket , Platinum Premium , Gold Premium , Silver Premium , AutoLoot + Genie Paketi vs vs) 

TL Bakiyeyi Nereden Alacağım  ? 

KLASGAME.COM Üzerinden Aldığınız ESN Kodları Sizlere TL Bakiye Olarak Verilmektedir. ( Başlığında Yazdığı Gibi ) 

image.thumb.png.e6b3bab0ddd8bbee321734f2934a369f.png

TL Bakiyeyi Satın Aldım Nereden Yükleyebilirim ? 

Serverimize Giriş Yaptığınızda Resimde Görüldüğü Gibi Sol Üst Tarafta ''P'' Butonu Bulunmaktadır. Gerekli Bölüme Tıkladığınızda Power Up Store Açılacaktır , Burada Hemen Sağ  Üst Tarafta Bulunan Use KESN Code Bölümünü Kullanarak Yükleyebilirsiniz. 

NOT : Aldığınız Kodu Kopyalıp Oyundan Gerekli Bölüme Yapıştırabilir Hızlı bir Şekilde Yükleme İşleminizi Gerçekleştirebilirsiniz.

image.png.1933638bdb50927717c76e1cc4687109.pngimage.png.c561069615f2dd698eb23ec2a22d520f.png 

Anlattığınız Gibi Yükledim Sırada Ne Var ? 

Bakiye Yükleme İşlemini Tamamladığınızda Resimdeki Gibi Alt Kısımda Bulunan ( TL Bölümüne ) Bakiyeniz Yansayacaktır.

image.png.3377f25f771af9a4a9c9e94df1cb52d6.png  

Bakiyem Yüklendi Şimdi Bu Bakiye İle Neler Alabilirim ? 

Bakiyeniz Yüklendikten Sonra Power Up Storede 3. Seçenek Olan Specials ( TL Only ) Bölümünden 

Sadece ( TL )  İle Satılan Ürünleri Satın Alabilirsiniz. ( Starter Paket , Plat, Gold, Silver Premium , AutoLoot + Genie Paketi vs vs) 

image.png.aed53e6ae5f1d6ce7608a7618a4eb6f3.png

( TL ) Bölümünden Lazım Olan Ürünlerimi Aldım Kalan ( TL ) Miktarımı KC'ye Çevirmek İstiyorum ? 

( TL ) Bölümünden Alışverişinizi yaptıktan sonra isterseniz Bakiyenizi KC'ye çevirebilirsiniz ,  Bunun İçin Power Up Storede 5. Seçenek Olan

TL To Knight Cash Bölümünü Kullanmanız Gerekmekte. 

KC İle ( Premium Potlar , Scroller ,  Trina , Hera SC , Bronze , Clan Premium  gibi  vs vs ) satın alabilirsiniz.

image.png.7adf743769e0ea82f3da6da775106deb.png

NOT : Çevirdiğiniz KC'ler Tekrar  TL Bakiyeye Dönüştürülemez ! 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...